Узнайте о нашей деятельности больше

 1. 10.11.2017

  National Anticorruption Moot Court Competition

  З радістю повідомляємо, що Юридична компанія "Пронін та партнери" (Pronin&Partners Law Firm) стали спонсором Змагань. Представником компанії на Змаганнях виступила молодший партнер Марія Натха! 

 2. 10.11.2017

  LAWYERS' WEEK' 2017

  Керуючий партнер Pronin&Partners Law Firm, Євген Пронін, поділився власним досвідом, розкрив секрети навчання в університеті, підказав правильний напрямок для досягнення мети й охарактеризував деякі аспекти просування кар'єрними сходами в рамках проекту LAWYERS' WEEK' 2017 в стінах Червоного Корпусу КНУ ім. Т.Шевченка. Виступ Євгена Проніна було присвячено темі «Юриспруденція без рожевих окулярів». За півтори години Євген встиг поділитися своїм життєвим досвідом і відповісти на ...

 3. 10.11.2017

  Євген Пронін щодо вироку Умерова

  Євген Пронін взяв учать в якості адвоката Ільмі Умерова у екстреній прес-конференції щодо зухвалого вироку, котрий був винесений відносно Умерова. Фото: Укрінформ.

 4. 10.11.2017

  Мария Натха об M&A

  Мария Натха, младший партнер Pronin&Partners Law Firm провела семинар по слиянию,поглощению и ликвидации бизнеса для Школы юридиеской граммотности. Посетители узнали, что такое M&A, как происходит поглощение бизнеса в случае его продажи или вхождения в другую компанию , что такое ликвидация бизнеса, как она происходит и как ее можно использовать в своих интересах.