Що нового?

 1. 10.11.2017

  Тренінг з лідерства

  Євген Пронін провів тренінг з лідерства. Поділився із учасниками досвідом керування юридичною компанією, розповів про свої цілі та їх реалізацію, а також навчив учасників, як же ж бути справжнім лідером.

 2. 10.11.2017

  National Anticorruption Moot Court Competition

  З радістю повідомляємо, що Юридична компанія "Пронін та партнери" (Pronin&Partners Law Firm) стали спонсором Змагань. Представником компанії на Змаганнях виступила молодший партнер Марія Натха! 

 3. 10.11.2017

  LAWYERS' WEEK' 2017

  Керуючий партнер Pronin&Partners Law Firm, Євген Пронін, поділився власним досвідом, розкрив секрети навчання в університеті, підказав правильний напрямок для досягнення мети й охарактеризував деякі аспекти просування кар'єрними сходами в рамках проекту LAWYERS' WEEK' 2017 в стінах Червоного Корпусу КНУ ім. Т.Шевченка. Виступ Євгена Проніна було присвячено темі «Юриспруденція без рожевих окулярів». За півтори години Євген встиг поділитися своїм життєвим досвідом і відповісти на ...

 4. 10.11.2017

  Євген Пронін щодо вироку Умерова

  Євген Пронін взяв учать в якості адвоката Ільмі Умерова у екстреній прес-конференції щодо зухвалого вироку, котрий був винесений відносно Умерова. Фото: Укрінформ.